Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Kolejne spotkanie z Plantami

• autor: peterc, 2011-08-01 21:01

Na zgrupowaniu w bochni, gdzie nasza drużyna przygotowuje się przed startem sezonu ligowego, rozegraliśmy mecz kontrolny z druzyną KS ( Oknoplast ) Planty. Mecz zakończył się wynikiem 20-14 (7:8), dla przyjaciół z Plant :).

Braki kadrowe na to spotkanie były ogromne Nie mógł przyjechać Dawid Machaj, a będący z nim w głębokim związku emocjonalnym Jakub Kukla odmówił wzięcia udziału w spotkaniu. Na mecz mieliśmy więc jedynie pięciu zawodników, i przez brak rezerwowych przegraliśmy z kretesem drugą połowę.

Jak zwykle mecz się dobrze nie rozpoczął, a nasz nowy podstawowy goalkeeper -  Filip Krawiec  musiał wyciągać piłkę z siatki.

Nie poddawaliśmy się jednak i po fenomenalnym hat-tricku (;D) Filipa Szczecińskiego oraz trafieniu  Marcina Stracha nieoczekiwanie wyszliśmy na prowadzenie 4:3. nie oddaliśmy go już do przerwy.

Pierwsza połowa trwała dosyć długo gdyż Harpagan Krzysztof Sokalski próbował posłać piłkę na orbitę okołoziemską.

Ostatecznie pierwsza połowa skończył się wynikiem 8:7 dla SKORUMPOWANYCH.

Druga połowa zaczęła się jak zwykle-  3 bramki w plecy i mimo bardzo dobrej dyspozycji naszego bramkarza mieliśmy już dwie bramki straty.

Potem nastąpił okres gdzie nie mogliśmy zrobić kompletnie nic. Planty miały szeroką ławkę rezerwowych więc nie odczuwały zmęczenia tak jak my.

Po trafieniu Marcina wreszcie zaczeliśmy grać i odzyskaliśmy nadzieję.

Do końca meczu walczyliśmy  dzielnie i od stanu 15:9 szliśmy łeb w łeb. Końcówka w naszej drużynie należała do  Łukasza Tomaśko który zdobywając hat-tricka pokazał że umie grać agresywnie

Mecz zakończył się wynikiem 20:14, i poza kilkoma spięciami (K*#$% nie było wtedy rożnego), oraz miażdżąca genitalia bramka Michała Majcherczyka (Kiedy nasza drużyna była skoncentrowana na leżącym po ciężkim upadku Krystianie :) ) Mecz przebiegał w świetnej atmosferze :)

Marcin Strach--->5 goli

Filip Szczeciński--->5goli

Łukasz Tomaśko--->4gole

P.S: Gratulujemy szczególnie Tomkowi awansu na podium strzelców wszechczasów w Plantach. Przelew zrób do końca tygodnia :).